Uchwyty na błotniku (model z ramą)

Dla bezpieczeństwa każdy błotnik ma zamontowany uchwyt. Zapewniają one operatorowi stabilność podczas wsiadania i wysiadania.  

Fotel operatora

Wygodny, regulowany, ergonomiczny fotel wyposażony w pas bezpieczeństwa. Kieszeń za siedzeniem umożliwia przechowywanie instrukcji. Fotel w wersji z kabiną wyposażony jest w 2 podłokietniki, które dodatkowo zwiększają komfort.
Wysoki prześwit
Wysoki prześwit umożliwi płynną jazdę po skalistym lub nierównym terenie. 

Tempomat WOM
Tempomat WOM zapewnia niezawodną wydajność podczas pracy z różnymi przystawkami w trudnych warunkach. Podświetlana deska rozdzielcza

Podświetlana deska rozdzielcza zapewnia doskonałą widoczność podczas pracy przy jasnym świetle dziennym lub w nocy.

Przekładnia

Dźwignia zmiany biegów zsynchronizowanej skrzyni jest dogodnie umieszczona po prawej stronie operatora.Przekładnia hydrostatyczna

Wyjątkowo łatwy w użyciu DK z przekładnią hydrostatyczną zapewnia wysoki poziom wydajności. 3 zakresy prędkości dodane do dwóch hydrostatycznych pedałów sterujących sprawiają, że praca jest przyjemna i łatwa.

Ekologiczny silnik Diesel

Nowy silnik Common Rail Diesel (CRDI) to oszczędność paliwa przy jednoczesnym zmniejszeniu poziomu hałasu. Z tym przyjaznym dla środowiska silnikiem Stage 5, seria DK20 charakteryzuje się cichą, płynną i wydajną pracą. Joystick do ładowacza (wersjia z kabiną)

Ergonomicznie zaprojektowany i ustawiony  joystick służy do sterowania osprzętem podłączonym z przodu ciągnika. 

Klimatyzacja

8 regulowanych otworów wentylacyjnych rozmieszczonych strategicznie w całej kabinie umożliwia efektywne zarządzanie temperaturą wewnątrz kabin i pomaga w odparowaniu powierzchni szyb.


Generalny importer:

Kioti Polska

Trzciana 489

32-733 Trzciana

Tel:  +48 12 3784839

email:  info@kioti.pl